Site Overlay

DJ Hes zaprasza na Hes Home Alone #9 – Live Stream

DJ Hes zaprasza na Hes Home Alone - Live Stream

To już dziewiąte wydanie, którego gościem będzie DJ Marco.

Hes Home Alone to live stream wyjątkowy, bo o muzyce przy muzyce. Hes (prywatnie Grzegorz Król) co tydzień zaprasza wyjątkowych gości, z którymi porusza ciekawe, często nieznane historie zza konsolety. Nie brakuje ciekawych faktów i pikantnych szczegółów. 

Co wyróżnia obecnie ”HHA” to fakt, że podczas audycji można zadzwonić do studia i dołączyć się do dyskusji.

Stream znajdziecie na profilu dj’a Hes w serwisie YouTube pod tym adresem. Start Godzina 20:00
Numer telefonu do studia 94 710 61 65

A co mówi o samej audycji i jej nadchodzącym wydaniu jego gospodarz? Sprawdźcie poniżej.

Hes-Home-Alone-16-04

Hes:

To już dziewiąty odcinek audycji Hes Home Alone. Z tygodniowym przestojem wracamy z dużym rozmachem. Za konsoletą w garażu gościć będę człowieka legendę – Marek Wiśniewski ( DJ Marco ) przez wszystkich znany jednak jako Wiśnia. Ci którzy go znają wiedza, że sporą część jego życia pochłonęła muzyka, dyskoteki i wszystko z nią związane. Z branżą rozrywkową związany już od połowy lat 80 tych. Grał w wielu wakacyjnych dyskotekach jak Meduza czy Max w Mielnie. Był rezydentem także wielu całorocznych klubów jak Kazamaty czy Kalmar. Po wielu latach doświadczeń postanowił otworzyć własne lokale, które z powodzeniem prowadził przez wiele lat, między innymi River Pub i Sixto w Kołobrzegu. Prywatne obieżyświat i podróżnik.

Porozmawiamy o muzyce, pracy Dj’a, o zmianach jakie nastąpiły przez te ostatnie trzy dekady, o clubbingu, o życiu nocnym, o imprezach… a może uchylimy rąbka tajemnic, które były zarezerwowane tylko dla wtajemniczonych? Kiedyś nie było kamer w lokalach a noc dla dj’a nie kończyła się z wyjściem ludzi i zamknięciem za nimi drzwi. Wtedy bardzo często zaczynało się najlepsze. A zasady były jak w Las Vegas – to co dzieje się w klubie, zostaje w klubie.

Wcześniejsze wydania Hes Home Alone: