BalticWaves to marzenie jednego człowieka. Pewnego dnia Paweł „Pyteck” Pytaszyński postanowił założyć projekt, którego celem będzie promowanie muzyki elektronicznej i szeroko pojętej kultury klubowej w skrócie „clubbingu”. Głównym założeniem projektu jest promowanie dji oraz artystów mniej znanych a także promowanie imprez i lokali z tak zwanych alternatywnych kręgów klubowo – lifestylowych. Projekt rozwija się już od 2010 roku i do tej pory działał głównie w Koszalinie. Na www.balticwaves.pl znajdziecie informacje na temat imprez i działalności projektu a także wszelkie informacje ze świata muzyki klubowej promowanej przez BalticWaves. Motto projektu brzmi „Music Makes The Difference” ponieważ to muzyka robi różnicę i warto zanurzyć się głębiej w świat ukryty pod warstwą codziennego wyścigu za pieniądzem i naszą rolą jest podanie jej Wam klubowiczom i entuzjastom świata muzyki elektronicznej.

Rok 2022 to szczególny rok. Branża showbiznesu, mimo licznych problemów związanych z geopolityczną sytuacją regionu, stara się zrekompensować swoim odbiorcom dwa lata zamknięcia spowodowanego pandemią Covid-19. Rok 2022 to też rok, w którym to mija dwadzieścia lat od kiedy Pyteck zaczął stawiać swoje pierwsze kroki na scenie klubowej. Dlatego też uważamy, że motto ”muzyka robi różnicę” jeszcze bardziej motywuje nas do tego aby prezentować ją na różnego typu imprezach. Począwszy od najmniejszych lokali i restauracji, przez imprezy hotelowe po największe kluby.

Jeśli organizujesz imprezę i szukasz osób, które zrealizują ją na odpowiednim poziomie to dobrze trafiłeś. Zapraszamy do kontaktu mailowego: booking@balticwaves.pl